Skarby kolei

W ramach Dni Transportu Publicznego oraz na zlecenie Polskich Kolei Państwowych, 23 września 2012 roku zorganizowaliśmy w Warszawie grę miejską “Skarby kolei”. Gra odbyła się jednocześnie w dwóch odsłonach: familijnej i tzw. ambitnej. Udział w niej miał na celu wytworzenie lub utrwalenie pozytywnego stosunku do marki PKP oraz do kolei jako środka transportu.

Czytaj więcej...

Pościg w czasie

“Pościg w czasie” to gra, którą zrealizowaliśmy w czerwcu 2012 roku dla firmy Eurowolontariat Sp z o. o. Jej uczestnikami byli wolontariusze Euro 2012 pochodzący z wielu europejskich krajów, w tym oczywiście z Polski. “Pościg w czasie” miał być dla nich rodzajem podziękowania, dobrą zabawą połączoną z możliwością poznania historii związanej z Polską i z piłką nożną.

Czytaj więcej...

City of values

W ramach dnia warsztatowo - integracyjnego pracownicy kancelarii McKinsey & Company wzięli udział w grze miejskiej City of values. Miała ona miejsce w Warszawie 22 czerwca 2012 roku.

Czytaj więcej...

Food Hunting

Na skutek połączenia dobrej zabawy i dobrego jedzenia powstała gra zorganizowana dla firmy Provident. Skierowana była do osób pracujących na stanowisku konsultant. Gra odbyła się w wielu miastach Polski (m.in. w Warszawie, Łodzi i Krakowie) w lutym 2012 roku.

Czytaj więcej...

Jak to robimy? Case Study

Jest piękne, słoneczne popołudnie, kwiecień 2015. Praca wre, bo sezon już powoli się zaczyna. Wtem przychodzi mail z prośbą o pilne spotkanie, oczywiście w kwestii organizacji gry miejskiej.

Czytaj więcej...

Gwiezdny list

Gwiezdny list to wielojęzyczna gra miejska, która odbyła się 25 września 2010 roku na warszawskim Powiślu, w przeddzień Europejskiego Dnia Języków.

Czytaj więcej...

Paka w mieście

Konkurs został przeprowadzony w marcu 2011. Uczestnicy gry poszukiwali ukrytych w mieście paczek i wygrywlali bilety na festiwal PAKA.

Czytaj więcej...

Wygraj z historią

Wygraj z historią to projekt edukacyjny realizowany przez naszą firmę w 2009 roku ze środków Muzeum Historii Polski w ramach programu „Patriotyzm Jutra".

Czytaj więcej...

Zagraj w Europę

W związku z przypadającym na 9 maja świętem Zjednoczonej Europy, nasza firma w roku 2011 była zaangażowana w dwa warszawskie wydarzenia.

Czytaj więcej...

Złota Liczba

Gra miejska „Złota liczba” została zrealizowana we wrześniu 2010 roku podczas praskiego festiwalu KULmixTURA. Promowała ona markę Lotto.

Czytaj więcej...