Gry miejskie

 • All
 • Integracja
 • Zwiedzanie
 • Rok 3020. Rzeczywistość jest tylko złudzeniem. Maszyny zbuntowały się przeciwko Ludziom, a systemy komputerowe, które miały
  • Integracja
  +
 • Integracja w oparach PRL-u. Uczestnicy gry wcielają się w rolę pracowników Zjednoczeń Przemysłowych PRLu np. Zjednoczenia
  • Integracja
  +
 • Odkoduj Miasto to nieskomplikowana, a przy tym emocjonująca i dynamiczna gra, możliwa do szybkiej realizacji w
  • Integracja
  +
 • Planowanie – Kreacja - Integracja.
  • Integracja
  +
 • Toruńskie tajemnice, gotyk na dotyk.
  • Zwiedzanie
  +
 • Podróżując w czasie i przestrzeni gracze poznają postacie związane z odzyskaniem niepodległości. Zespoły mogą wpłynąć na
  +
load more hold SHIFT key to load all load all

Do czego wykorzystać grę miejską?

Gra miejska na 100 lecie odzyskania niepodległości 2018

Niepodległość to bezsprzeczne dobro wspólne. W 2018 roku możemy świętować 100 lecie odzyskania niepodległości, wspominając wydarzenia z przeszłości, ale jednocześnie możemy myśleć o budowaniu wspólnej przyszłości. Dobrze jest znać historię kraju, miasta, w którym mieszkamy, czy okolicy, w której żyjemy. Niech opowieść o polskiej wolności snuje się przez cały kraj. Bo tak jak odzyskanie niepodległości nie było jednorazowym, krótkim wydarzeniem, tylko dość skomplikowanym procesem, tak niech narodowe świętowanie tej okazji będzie niejako pokazaniem naszej bardzo silnej tożsamości narodowej. Wszak budowanie wspólnoty wymaga włączenia się społeczeństwa zarówno z małych miejscowości, jak i dużych.

Integracja pełna wartości

SUPERMOCE, CZYLI WARTOŚCI W KAŻDEJ FIRMIE

Zorganizowaliśmy kilkanaście imprez integracyjnych, których wspólnym mianownikiem była chęć uwypuklenia wartości firmowych. Nasze scenariusze gier miejskich i oryginalnych eventów doskonale nadają się do takiego zadania. Atrakcyjne przekazywanie treści to nasza specjalność.

NAUKA PRZEZ ZABAWĘ

Pracowaliśmy między innymi dla dużej firmy z branży spożywczej, korporacji prawniczej, firmy z branży kosmetycznej. W każdym przypadku potrafiliśmy idee, które opisują wartości firmy przedstawić uczestnikom w postaci konkretnych zadań, dobrze dobranego motywu fabularnego oraz praktycznych elementów dodatkowych.

WSPÓŁPRACA Z NGO

Drugim istotnym elementem tych eventów jest włączenie działań z zakresu CSR. We współpracy z organizacjami społecznymi trzeciego sektora przygotowujemy taką propozycję, która nie będzie miała charakteru pozornego, ale będzie prawdziwym wsparciem dla ważnych działań społecznych lub konkretnych osób potrzebujących w mieście wybranym przez Klienta (zobacz przykład).

Jesień i zima w grze

Jesteśmy jak James Bond, Marry Poppins, czy Iron Man - przygotowani na każdą okoliczność! A już na pewno nie straszna nam przedłużająca się zima. Wiemy jak ocieplić relacje, rozgrzać emocje i podgrzać atmosferę. Gwarantujemy rewelacyjną zabawę i cudowne wspomnienia na długo. Zapraszamy! To my - Games. CityGames.

Integracja

Gra miejska jest dobrą formą integracji pracowników. W organizowanych przez nas grach zawsze staramy się wyważyć ilość elementów rywalizacji i zabawy.

Teambuilding

Grę miejską można wykorzystać na wiele sposobów w procesie formowania zespołu, od fazy budowania zespołu, przez podsumowanie etapów pracy, po formę nagrody.

Marketing BTL

Gra miejska jest doskonałym narzędziem wspierania kampanii reklamowych. Dobrze uzupełnia, wzmacnia i skuteczniej zakotwicza w świadomości odbiorcy markę/produkt.

Zwiedzanie miasta

Miasto. Na własnej skórze poczuć jego ruch. Opuścić uczęszczane ścieżki, aby poczuć jego klimat. Takie właśnie możliwości daje turystyczna gra miejska.