Upiorna Symfonia

Nowa podrasowana odsłona eventu typu mass escape. To połączenie gry miejskiej i escape roomu. Gracze poruszają się po zaadaptowanej przestrzeni, gdzie w różnych pomieszczeniach czekają na nich zagadki do rozwiązania, rzeczy do znalezienia oraz kilka mrocznych niespodzianek. Zabawę możemy zrealizować choćby w budynku Zamawiającego!

Cel: Integracja
Miasto: Dowolne miasto w Polsce

Fabuła

Uczestnicy gry zostają zamknięci w budynku opanowanym przez demonicznego przestępcę o pseudonimie Muzyk Majster. Jego hipnotyzująca symfonia jest submolekularnym nośnikiem choroby -kto jej słucha zostaje zarażony śmiertelnym wirusem. Muzyk Majster objawia swoje prawdziwe przerażające oblicze! Jest jednak nadzieja, gdyż jeden z jego ludzi, nękany wyrzutami sumienia, opracował antidotum

Przebieg gry

To połączenie gry miejskiej i escape roomu. Gracze poruszają się po zaadaptowanym budynku, piętrze lub wyznaczonych pomieszczeniach. W różnych miejscach czekają na nich zagadki do rozwiązania, rzeczy do znalezienia oraz kilka (mrocznych) niespodzianek. Celem każdego z graczy jest odkrycie wzoru chemicznego szczepionki. Tylko Ci, którym uda się poznać jej skład i dokonać syntezy będą mogli bezpiecznie opuścić budynek. Na opuszczenie budynku gracze mają określony czas, który wyświetlany jest na dużym zegarze w hallu budynku. Część wskazówek pojawia się w trakcie gry.

Gra składa się z kilkunastu zagadek rozmieszczonych w różnych pomieszczeniach. Zagadki mają starannie dobrany i różnorodny charakter: łamigłówki logiczne, zagadki elektroniczne, wymagające spostrzegawczości, łatwiejsze i trudniejsze. Każdy uczestnik gry może poczuć się w czymś specjalistą. Niektóre zagadki, zadania wymagają współpracy od graczy także w różnych zespołach. Gracze bardziej niż ze sobą ścigają się z czasem. Na potrzeby gry adaptujemy pomieszczenia, w których odbywa się gra, tworzymy atmosferę grozy poprzez odpowiednie oświetlenie i dźwięki. Na zakończenie gry proponujemy graczom zwycięską fotografię na ściance z logo gry i ucharakteryzowanymi animatorami. Jako dodatkową atrakcję proponujemy fotobudkę z dostosowanymi do fabuły gry gadżetami i tłem.

Cena

Cena jest uzależniona od ilości osób i zespołów biorących udział w grze, wybranego scenariusza, a także tego czy gra jest organizowana według gotowego scenariusza czy trzeba dopasować ją do oczekiwań klienta. W celu uzyskania szczegółowej wyceny dla konkretnej grupy prosimy o kontakt.

Upiorna Symfonia, Mass Escape Event, escape roomUpiorna Symfonia, Mass Escape Event, escape roomUpiorna Symfonia, Mass Escape Event, escape roomUpiorna Symfonia, Mass Escape Event, escape roomUpiorna Symfonia, Mass Escape Event, escape roomUpiorna Symfonia, Mass Escape Event, escape roomUpiorna Symfonia, Mass Escape Event, escape roomUpiorna Symfonia, Mass Escape Event, escape room

Nasze atuty

Przy każdej realizacji uruchamiamy telefon alarmowy dla uczestników, każda gra jest prowadzona przez profesjonalnego konferansjera. W każdym przypadku zapewniamy nagrodę dla najlepszego zespołu. Nasze gotowe scenariusze oraz sieć koordynatorów w różnych miastach Polski pozwala na skuteczną i szybką realizację gier na terenie całego kraju.