Upiorna Symfonia

Pierwszy i jedyny mass escape event w Warszawie. To połączenie gry miejskiej i escape roomu. Gracze poruszają się po zaadaptowanej przestrzeni, gdzie w różnych pomieszczeniach czekają na nich zagadki do rozwiązania, rzeczy do znalezienia oraz kilka mrocznych niespodzianek. Zabawę możemy zrealizować choćby w budynku Zamawiającego!

Cel: Integracja
Miasto: Warszawa

Fabuła

Gmach przy Grochowskiej 272 powstał w 1900 roku i ma bogatą historię. W ciągu 117 lat toczyły się wokół niego dwie wojny, znikały okoliczne tereny, wyrastały nowoczesne domy. Wśród wilelopokoleniowych praskich rodzin przetrwały także opowieści o tym, że gmach skrywa jakąś tajemnicę. To jedna z nielicznych okazji, aby nie tylko świetnie się bawić, ale też zajrzeć do jego wnętrza i przekonać się czy opinie mieszkańców Pragi są wiarygodne.

Przebieg gry

To połączenie gry miejskiej i escape roomu. Gracze poruszają się po zaadaptowanym budynku, gdzie w różnych pomieszczeniach czekają na nich zagadki do rozwiązania, rzeczy do znalezienia oraz kilka (mrocznych) niespodzianek. Celem każdego z graczy jest odkrycie wzoru chemicznego szczepionki. Tylko Ci, którym uda się poznać jej skład i dokonać syntezy będą mogli bezpiecznie opuścić budynek. Na opuszczenie budynku gracze mają określony czas, który wyświetlany jest na dużym zegarze. Nie wszystkie zagadki można rozwiązać od razu. Część wskazówek pojawia się w trakcie gry.

Cena od 67 zł za osobę

Cena jest uzależniona od ilości osób i zespołów biorących udział w grze, wybranego scenariusza, a także tego czy gra jest organizowanych według gotowego scenariusza czy trzeba dopasować ją do oczekiwań klienta. Przedstawione na stronie oferty cenowe mają charakter informacyjny, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. W celu uzyskania szczegółowej wyceny dla konkretnej grupy prosimy o kontakt

/gra-miejska-ogolnie/gra-miejska-ogolnie/gra-miejska-ogolnie/gra-miejska-ogolnie/gra-miejska-ogolnie