Optimus Five

Zdjęcie Autobota Optimus Prime

I od razu mam w głowie taką myśl: "15 - 20 osób? Czy Ci ludzie nie widzieli nigdy wycieczki uczniów na Starym Mieście? 5 dzieci słucha, 6 przewija FB, a największe gamonie stoją tyłem i śmieją się z przechodniów.

Praga mało znana

Z racji, że część naszych pracowników związana jest z Pragą, mamy duży sentyment do tego miejsca. Każda nasza gra, która odbywa się na tym terenie wiąże się z poznaniem nie tylko znanych miejsc do których zaprowadzi Was każdy przewodnik, ale też i takich o których mało kto wie, a jeszcze mniej osób je odwiedziło.

Play-u musisz!

Firma taka jak nasza (pewnie każda) nie może działać bez kupowania różnych usług. Przy robieniu gier mamy sporo potrzeb związanych z nowymi mediami, a najoczywistszą z nich są telefony komórkowe i dostęp do internetu. My w tym zakresie od 2010 roku jesteśmy klientem sieci Play.

Mystery Rooms

[KONKURS] Kilka ciepłych, czerwcowych wieczorów zamiast na romantycznych spacerach, spędziliśmy zamknięci w rozległych piwnicach. I to na własne życzenie! Wszystko przez zaproszenie do testowania Mystery Rooms, nowego miejsca typu escape room w Warszawie.

Zrozumieć popkulturę

Wiele jest źródeł, z których czerpię swoje pomysły. Oczywiście najlepszym i najwdzięczniejszym jest szeroko rozumiana popkultura. Od piosenek, poprzez filmy i książki. Dziś będzie o książkach, które pomagają zrozumieć popkulturę.

Praga jest warta gry

W kwietniu wybraliśmy się sporą ekipą do czeskiej Pragi, żeby zorganizować jedną z naszych najpopularniejszych gier - CityZoom dla 120 osób. Czy Praga, która wzbudza powszechny zachwyt nadaje się do gier?

Fire & Ice

Specyfika naszej działalności sprawia, że współpracowaliśmy już z wieloma osobami. Dziś opowiem o jednym z najdziwniejszym przypadków. To była gra kulinarna dziejąca się w centrum Warszawy.

Grywalizacja on-line

Grywalizacja to modny temat. Już nie tak świeży, dobrze okrzepnięty, ale nadal wywołujący u accountów, czy pracownikach hr westchnienia zachwytu i przyspieszone bicie serca.

To naprawdę początek

Warto coś napisać na początek... No bo co? Tak od razu przejść do konkretnych tematów? Jakoś tak dziwnie. Także będzie o tym jak to się zaczęło. Granie, a potem pisanie.