Znaki niepodległości

Poznaj znaki, symbole, emblematy związane z niepodległością Polski. Znaki niepodległości to prosta, a przy tym emocjonująca i dynamiczna gra miejska, możliwa do szybkiej realizacji w każdym mieście w Polsce, na dowolnych urządzeniach np. smartfonach uczestników. Poznaj historię zamkniętą w symbolach.

Cel: Obchody Narodowego Święta Niepodległości
Miasto: Dowolne miasto w Polsce

Fabuła

Wiele jest znaków, które kojarzą się z naszą Ojczyzną. Na przestrzeni wieków pełniły różne role: identyfikacyjną, ozdobną, a także podnoszącą na duchu. W naszej grze skupimy się na tych, które związane były z odzyskaniem niepodległości w 1918 roku. Skąd się wzięły? Jaka była ich geneza? Gdzie występowały? Jakie ciekawostki są z nimi związane? Wszystko to w grze Znaki niepodległości. Frajda gratis.

Przebieg gry

Gra polega na odnalezieniu na wyznaczonym terenie miasta kilkudziesięciu symboli związanych z odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Do każdego symbolu dołączony jest kod QR, który gracze wczytują do aplikacji w urządzeniach mobilnych. Po odnalezieniu znaku i wczytaniu kodu aplikacja wyświetla uczestnikom opis odnalezionego znaku. Uczestnicy muszą uważnie przeczytać opis, gdyż warunkiem zaliczenia kolejnego znaku jest odpowiedź na pytanie dotyczące poprzednio odnalezionego znaku. Za odnalezienie znaku zespół otrzymuje pewną ilość punktów, uzależnioną od stopnia trudności odnalezienia znaków: w widocznym miejscu oznaczone na mapie, zaznaczone na mapie lecz ukryte, opisane w formie zagadki. Zespół musi rozsądnie zaplanować poruszanie się po terenie gry, aby zdążyć odnaleźć jak najwięcej znaków. Gracze mogą podzielić się zadaniami w ramach zespołu (część szuka znaków, inni rozwiązują zagadki).

Materiały i gadżety

Gra jest prowadzona za pomocją dedykowanej strony internetowej i smartfonów z dostępem do internetu. Gracze mogą używać własnych telefonów. W grze wykorzystywane są QR kody o wyjątkowej oprawie graficznej.

Cena

Cena jest uzależniona od ilości osób i zespołów biorących udział w grze, wybranego scenariusza, a także tego czy gra jest organizowana według gotowego scenariusza czy trzeba dopasować ją do oczekiwań klienta. W celu uzyskania szczegółowej wyceny dla konkretnej grupy prosimy o kontakt.

/gra-miejska-ogolnie/gra-miejska-ogolnie/gra-miejska-ogolnie/gra-miejska-ogolnie/gra-miejska-ogolnie

Gra na iPadzie

Każda z oferowanych przez nas gier może być przygotowana w wersji na urządzenia mobilne firmy Apple. Zamiast tradycyjnych materiałów drukowanych uczestnicy korzystają ze specjalnej aplikacji.

Nasze atuty

Przy każdej realizacji uruchamiamy telefon alarmowy dla uczestników, każda gra jest prowadzona przez profesjonalnego konferansjera. W każdym przypadku zapewniamy nagrodę dla najlepszego zespołu. Nasze gotowe scenariusze oraz sieć koordynatorów w różnych miastach Polski pozwala na skuteczną i szybką realizację gier na terenie całego kraju.

2008-2017 Copyright © Citygames.pl S. C. Wszelkie prawa zastrzeżone.