Pan tu nie stał

Integracja w oparach PRL-u. Uczestnicy gry wcielają się w rolę pracowników Zjednoczeń Przemysłowych PRLu np. Zjednoczenia Przemysłu Elektronicznego „Unitra”. Jak co roku biorą udział w turnieju brygad pracowniczych o nagrodę Prezesa.

Cel: Zwiedzanie miasta, integracja
Miasto: Warszawa (Stare Miasto), Warszawa (Stara Praga), Kraków, Poznań, Zakopane, Praga (Czechy)

Fabuła

Uczestnicy gry wcielają się w rolę pracowników Zjednoczeń Przemysłowych PRLu np. Zjednoczenia Przemysłu Elektronicznego „Unitra”. Jak co roku biorą udział w turnieju brygad pracowniczych o nagrodę Prezesa. Poruszając się po mieście, w kilkuosobowych zespołach, rywalizują o miano najlepszej ekipy. Każdy zespół samodzielnie planuje swoją drogą do zwycięstwa. Gracze bawią się i integrują poprzez wykonywanie zadań charakterystycznych dla czasów PRL-u.

Przebieg gry

Na terenie gry wyznaczone są miejsca, do których zespoły muszą dotrzeć, aby zrealizować zadania i otrzymać punkty. Po wprowadzeniu do gry, podczas którego uczestnicy poznają zasady, otrzymują materiały w postaci: paszportu PRL oraz karty zespołu, gracze rozpoczynają grę. Głównym celem rozgrywki jest zdobycie jak największej ilości punktów. Punkty zespoły otrzymują za wykonane zadania u spotkanych na terenie gry animatorów, którzy wcielają się w postacie charakterystyczne dla tamtego czasu. Na koniec gry zostają wyłonieni zwycięzcy.

Materiały i gadżety

W trakcie gry miejskiej uczestnicy posługują się materiałami (kartą gracza, planem gry, kartami przedmiotów) w postaci profesjonalnych kolorowych wydruków. W trakcie gry zespoły otrzymują, kolekcjonują materiały podobne do tych otrzymywanych w grach RPG, które reprezentują zdobyte przez zespół przedmioty, czy specjalne właściwości. Przy realizacji zadań w mieście uczestnicy wykorzystują podsłuchy kierunkowe, wykrywacze metalu, zestawy detektywistyczne, lampy UV, fotokody, tablety oraz inne technologiczne nowinki.

Cena

Cena jest uzależniona od ilości osób i zespołów biorących udział w grze, wybranego scenariusza, a także tego czy gra jest organizowana według gotowego scenariusza czy trzeba dopasować ją do oczekiwań klienta. W celu uzyskania szczegółowej wyceny dla konkretnej grupy prosimy o kontakt.

/gra-miejska-ogolnie/gra-miejska-ogolnie/gra-miejska-ogolnie/gra-miejska-ogolnie/gra-miejska-ogolnie

Gra na iPadzie

Każda z oferowanych przez nas gier może być przygotowana w wersji na urządzenia mobilne firmy Apple. Zamiast tradycyjnych materiałów drukowanych uczestnicy korzystają ze specjalnej aplikacji.

Nasze atuty

Przy każdej realizacji uruchamiamy telefon alarmowy dla uczestników, każda gra jest prowadzona przez profesjonalnego konferansjera. W każdym przypadku zapewniamy nagrodę dla najlepszego zespołu. Nasze gotowe scenariusze oraz sieć koordynatorów w różnych miastach Polski pozwala na skuteczną i szybką realizację gier na terenie całego kraju.