Gra miejska Odkoduj miasto

Odkoduj Miasto to nieskomplikowana, a przy tym emocjonująca i dynamiczna gra, możliwa do szybkiej realizacji w każdym mieście, na dowolnych urządzeniach, np. smartfonach uczestników.

Cel: Zwiedzanie miasta, integracja
Miasto: Dowolne miasto.

Cel gry

Zadaniem uczestników jest odnalezienie i wskanowanie QR kodów rozklejonych w różnych częściach miasta.

Przebieg gry

Zadaniem uczestników jest odnalezienie i wskanowanie QR codów, rozklejonych w różnych częściach miasta. Za wskanowanie kodu zespół otrzymuje punkty. Uczestnicy mają dostęp do mapy lokalizacji, w których należy szukać kodów. Poruszają się po mieście, planując najefektywniejszą trasę. Każdy kod ma swój unikalny tokenstrong>. Kody mają różną wartość punktową w zależności od tego jak łatwe są do znalezienia. Największą ilość punktów gracze otrzymują za odnalezienie kodu, którego lokalizacja określona jest za pomocą zagadki.strong> Zespół może wskanować go tylko raz podczas gry. Zdobyte punkty mogą być na bieżąco obserwowane online. Zespoły mają dostęp do aktualizowanego w czasie rzeczywistym rankingu.strong> W grze zwycięża zespół, który w wyznaczonym czasie gry zdobędzie najwięcej punktów.

Materiały i gadżety

Gra może być realizowana na trzy sposoby:

  • Za pomocą smartfonów i tabletów uczestników. Otrzymują oni poprzez email link do mapy i aplikacji do skanowania QR Kodów. Gra wymaga włączonego dostępu do Internetu.
  • Z wykorzystaniem wypożyczonych, wcześniej przygotowanych przez nas urządzeń. Każdy zespół otrzymuje skonfigurowane i przygotowane do gry urządzenie.
  • W naszej dedykowanej aplikacji na urządzenia Apple. Wiąże się to z dodatkowym kosztem wypożyczenia urządzeń oraz aktywacji aplikacji. Dedykowana aplikacja ma jednak znacznie atrakcyjniejszą formę graficzną i łatwość użytkowania.

Cena

Cena jest uzależniona od ilości osób i zespołów biorących udział w grze, wybranego scenariusza, a także tego czy gra jest organizowana według gotowego scenariusza czy trzeba dopasować ją do oczekiwań klienta. W celu uzyskania szczegółowej wyceny dla konkretnej grupy prosimy o kontakt.

/gra-miejska-ogolnie/gra-miejska-ogolnie/gra-miejska-ogolnie/gra-miejska-ogolnie/gra-miejska-ogolnie

Gra na iPadzie

Każda z oferowanych przez nas gier może być przygotowana w wersji na urządzenia mobilne firmy Apple. Zamiast tradycyjnych materiałów drukowanych uczestnicy korzystają ze specjalnej aplikacji.

Nasze atuty

Przy każdej realizacji uruchamiamy telefon alarmowy dla uczestników, każda gra jest prowadzona przez profesjonalnego konferansjera. W każdym przypadku zapewniamy nagrodę dla najlepszego zespołu. Nasze gotowe scenariusze oraz sieć koordynatorów w różnych miastach Polski pozwala na skuteczną i szybką realizację gier na terenie całego kraju.