Liga superbohaterów

W oparciu o grę miejską Liga Superbohaterów możesz zbudować kompletny event integracyjny oparty o wartości Twojej firmy z elementem prawdziwego CSR. Zintegruj swoich pracowników i wyzwól ich supermoce!

Cel: Integracja, teambulding, CSR
Miasto: Dowolne miasto

Fabuła

Miasto potrzebuje pomocy! Centra miast zostały opanowane przez złoczyńców, którzy szerzą antywartości takie jak Niewiarygodność, Beznamiętność, Sztywność, Brak ambicji i Lenistwo. Potrzebna jest pomoc Ligi Superbohaterów - tajnej organizacji, która udziela pomocy tym, którzy jej potrzebują. Tylko Liga, która zmienia świat w oparciu o Wartości Twojej firmy jest w stanie pokonać panoszące się zło. Pozwól wyzwolić supermoce swoim pracownikom.

Przebieg gry

Wkrótce 

Misja społeczna

Wkrótce

Cena

Cena jest uzależniona od ilości osób i zespołów biorących udział w grze, wybranego scenariusza, a także tego czy gra jest organizowanych według gotowego scenariusza czy trzeba dopasować ją do oczekiwań klienta. Przedstawione na stronie oferty cenowe mają charakter informacyjny, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. W celu uzyskania szczegółowej wyceny dla konkretnej grupy prosimy o kontakt

/gra-miejska-ogolnie/gra-miejska-ogolnie/gra-miejska-ogolnie/gra-miejska-ogolnie/gra-miejska-ogolnie