Liga superbohaterów

Liga superbohaterów

W oparciu o grę miejską Liga Superbohaterów możesz zbudować kompletny event integracyjny oparty o wartości Twojej firmy z elementem prawdziwego CSR. Zintegruj swoich pracowników i wyzwól ich supermoce!

Cel: Integracja, teambulding, CSR
Miasto: Dowolne miasto

Fabuła

Miasto potrzebuje pomocy! Centra miast zostały opanowane przez złoczyńców, którzy szerzą antywartości takie jak Niewiarygodność, Beznamiętność, Sztywność, Brak ambicji i Lenistwo. Potrzebna jest pomoc Ligi Superbohaterów - tajnej organizacji, która udziela pomocy tym, którzy jej potrzebują. Tylko Liga, która zmienia świat w oparciu o Wartości Twojej firmy jest w stanie pokonać panoszące się zło. Pozwól wyzwolić supermoce swoim pracownikom.

Przebieg gry

Przed przystąpieniem do gry miejskiej każdy uczestnik eventu wybiera swoją główną „supermoc” spośród wybranych przez klienta wartości, a po dokonaniu tego wyboru otrzymuje dopasowany gadżet (np. maskę lub pelerynę superbohatera w kolorze związanym z wartością). Do gry produkowane są różne elementy wiążące fabułę z wartościami klienta np. plakat z Superbohaterami reprezentującymi wybrane przez klienta wartości

Uczestnicy poruszają się po terenie gry i wykonują zadania. Teren gry jest podzielony na obszary przypisane do każdej z wybranych wartości. Obszary są ulokowane w niewielkich odległościach od siebie.

W każdej turze gry zespół realizuje zadanie w jednym obszarze przez około 15 - 20 minut, a następnie przechodzi do drugiego obszaru. W jednym czasie na każdym obszarze zadanie może realizować wiele zespołów. Każdy zespół będzie przyczyniał się do częściowego “oczyszczenia” miasta ze złoczyńców, ale dopiero działanie wszystkich zespołów da efekt całkowity.

Misja społeczna

Istotnym elementem gry Liga Superbohaterów jest zadanie organizowane z lokalną organizacją sektora NGO. Zadanie jest zaplanowane w taki sposób aby odpowiadać na prawdziwe potrzeby organizacji i wspólnie wykonać realną pracę dla zaspokojenia tych potrzeb.

Zespół dostaje do wykonania pracę, którą musi wykonać jak najlepiej w możliwie jak najkrótszym czasie. Ocenie podlega zarówno czas jak i jakość wykonania. Zespół, który chce otrzymać najwyższą liczbę punktów musi dobrze zaplanować swoje czynności aby wykazać się jak najlepszą wydajnością.

Praca jest rozdzielona pomiędzy zespoły w taki sposób, aby po grze została wykonana całość zaplanowanej pracy. W każdym przypadku pracami kieruje osoba, która ma doświadczenie (np. pracownik budowlany, animator dziecięcy itp.), który rozdziela pracę i udziela zespołom niezbędnych wskazówek. Animatorzy kontrolują wykonanie prac przez zespół.

Zobacz przykład realizacji zadania

Cena

Cena jest uzależniona od ilości osób i zespołów biorących udział w grze, wybranego scenariusza, a także tego czy gra jest organizowanych według gotowego scenariusza czy trzeba dopasować ją do oczekiwań klienta. Przedstawione na stronie oferty cenowe mają charakter informacyjny, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. W celu uzyskania szczegółowej wyceny dla konkretnej grupy prosimy o kontakt

Cena

Cena jest uzależniona od ilości osób i zespołów biorących udział w grze, wybranego scenariusza, a także tego czy gra jest organizowana według gotowego scenariusza czy trzeba dopasować ją do oczekiwań klienta. W celu uzyskania szczegółowej wyceny dla konkretnej grupy prosimy o kontakt.

/gra-miejska-ogolnie/gra-miejska-ogolnie/gra-miejska-ogolnie/gra-miejska-ogolnie/gra-miejska-ogolnie

Nasze atuty

Przy każdej realizacji uruchamiamy telefon alarmowy dla uczestników, każda gra jest prowadzona przez profesjonalnego konferansjera. W każdym przypadku zapewniamy nagrodę dla najlepszego zespołu. Nasze gotowe scenariusze oraz sieć koordynatorów w różnych miastach Polski pozwala na skuteczną i szybką realizację gier na terenie całego kraju.