Gra miejska Food hunting

Food Hunting to dynamiczna gra miejska, której uczestnicy muszą wykazać się rozsądkiem w planowaniu, szybkością poruszania się po mieście, a także sprytem i kreatywnością.

Cel: Teambuilding, integracja
Miasto: Warszawa, Wrocław

Fabuła

Gracze biorą udział w Turnieju Miejskiej Kuchni, który opiera się na umiejętnym przygotowaniu potraw oraz doborem składników. Miejski kucharz nie zadowala się obmacanymi produktami z hipermarketu. Poszukuje wyjątkowych produktów sprzedawanych przez pasjonatów na małych bazarkach ukrytych w podwórkach przed czujnym okiem Straży Miejskiej. Po pierwsze: Trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać, Po drugie: Mieć odrobinę szaleństwa, bo walutą w tym handlu są wykręcone zadania!

Przebieg gry

Gracze otrzymują przepis na potrawę wraz z listą składników, które muszą zdobyć w trakcie gry. Aby zdobyć składnik zespół musi wykonać wskazane zadania (często dziwne, wymagające kreatywności) i potwierdzić ich wykonanie u Sprzedawcy. Sprzedawcy co pewien czas przenoszą się do lokalizacji coraz bardziej oddalonych od miejsca rozpoczęcia gry, trzeba się zatem spieszyć. Na terenie gry znajdują się Magazyny, w których można znaleźć niektóre składniki oraz Badylarz, z którym można prowadzić wymianę towarów. Doskonałym zakończeniem imprezy są warsztaty kulinarne* podczas, których gracze gotują prawdziwe potrawy ze zdobytych w trakcie gry produktów.

Materiały i gadżety

W trakcie gry miejskiej uczestnicy posługują się materiałami (kartą gracza, planem gry, kartami przedmiotów) w postaci profesjonalnych kolorowych wydruków. W trakcie gry zespoły otrzymują, kolekcjonują materiały podobne do tych otrzymywanych w grach RPG, które reprezentują zdobyte przez zespół przedmioty, czy specjalne właściwości. Przy realizacji zadań w mieście uczestnicy wykorzystują podsłuchy kierunkowe, wykrywacze metalu, zestawy detektywistyczne, lampy UV, fotokody, tablety oraz inne technologiczne nowinki.

Cena

Cena jest uzależniona od ilości osób i zespołów biorących udział w grze, wybranego scenariusza, a także tego czy gra jest organizowana według gotowego scenariusza czy trzeba dopasować ją do oczekiwań klienta. W celu uzyskania szczegółowej wyceny dla konkretnej grupy prosimy o kontakt.

/gra-miejska-ogolnie/gra-miejska-ogolnie/gra-miejska-ogolnie/gra-miejska-ogolnie/gra-miejska-ogolnie

Gra na iPadzie

Każda z oferowanych przez nas gier może być przygotowana w wersji na urządzenia mobilne firmy Apple. Zamiast tradycyjnych materiałów drukowanych uczestnicy korzystają ze specjalnej aplikacji.

Nasze atuty

Przy każdej realizacji uruchamiamy telefon alarmowy dla uczestników, każda gra jest prowadzona przez profesjonalnego konferansjera. W każdym przypadku zapewniamy nagrodę dla najlepszego zespołu. Nasze gotowe scenariusze oraz sieć koordynatorów w różnych miastach Polski pozwala na skuteczną i szybką realizację gier na terenie całego kraju.