Jarmark Świata

Kreatywność i dobra zabawa. Nowoczesna stylizacja przywodząca na myśl popularne talent show jest przetykana dowcipnym puszczaniem oka do przaśnych programów epoki PRL-u, które uczestnicy pamiętają ze swojej młodości lub opowieści rodziców.

Cel: Integracja
Miasto: Dowolne miasto, kompleks hotelowy, hotel itp

Fabuła

Zabawa jest utrzymana w klimacie teleturniejów zespołowych szczególnie telewizyjnych turniejów miast. Nowoczesna stylizacja przywodząca na myśl popularne talent show jest przetykana dowcipnym puszczaniem oka do przaśnych programów epoki PRL-u, które uczestnicy pamiętają ze swojej młodości lub opowieści rodziców.

Przebieg gry

Zabawa jest podzielona na dwie części. W pierwszej zespoły wykonują zadania integrujące i zdobywają fikcyjną walutę. W drugiej części uczestnicy przygotowują stanowisko na Jarmark. Każde związane jest z inną kulturą świata. Zespół otrzymuje związane z nią rekwizyty oraz propozycje aktywności, które może przygotować. Wykorzystuje także „zakupione” za zdobytą walutę materiały. Reszta zależy od kreatywności zespołu. Po przygotowaniu wszystkich stanowisk następuje krótka prezentacja każdego z nich, a następnie właściwy Jarmark. Uczestnicy chodzą swobodnie odwiedzając inne stanowiska, poznając kultury innych krajów.

Wieża z kubków

Zadanie integracyjne. Zespół otrzymuje dwie tuby z plastikowymi kubkami (100 kubków). Zadaniem zespołu jest zbudowanie jak najwyższej wieży z kubków w czasie jednej tury. Liczy się wieża, która stoi po sygnale na zakończenie tury. Jeżeli w trakcie tury zespół zbudował wyższą wieżę, ale nie utrzymała się ona do sygnału końca tury to się nie liczy.

Zagadkowy słoik

Zadanie integracyjne. Zespół otrzymuje słój wypełniony piłeczkami pingponogowymi. Zadaniem zespołu jest policzenie bez otwierania słoja ile piłeczek jest w słoju i zapisanie odpowiedzi na kartce. Po zakończeniu tury zespoły podnoszą swoje kartki. Animatorzy zapisują wyniki przedstawione przez zespół.

Cena

Cena jest uzależniona od ilości osób i zespołów biorących udział w grze, wybranego scenariusza, a także tego czy gra jest organizowana według gotowego scenariusza czy trzeba dopasować ją do oczekiwań klienta. W celu uzyskania szczegółowej wyceny dla konkretnej grupy prosimy o kontakt.

Maszyna Goldberga, Maszyna EinsteinaMaszyna Goldberga, Maszyna EinsteinaMaszyna Goldberga, Maszyna EinsteinaMaszyna Goldberga, Maszyna EinsteinaMaszyna Goldberga, Maszyna EinsteinaMaszyna Goldberga, Maszyna EinsteinaMaszyna Goldberga, Maszyna Einsteina

Gra na iPadzie

Każda z oferowanych przez nas gier może być przygotowana w wersji na urządzenia mobilne firmy Apple. Zamiast tradycyjnych materiałów drukowanych uczestnicy korzystają ze specjalnej aplikacji.

Nasze atuty

Przy każdej realizacji uruchamiamy telefon alarmowy dla uczestników, każda gra jest prowadzona przez profesjonalnego konferansjera. W każdym przypadku zapewniamy nagrodę dla najlepszego zespołu. Nasze gotowe scenariusze oraz sieć koordynatorów w różnych miastach Polski pozwala na skuteczną i szybką realizację gier na terenie całego kraju.