Zadyma w pasiece

Event integracyjny z CSR. Zadyma w pasiece, to kompleksowy event integracyjny składający się z dwóch połączonych fabularnie elementów Escape Roomu oraz budowy Maszyny Goldberga oraz działania pracowników firmy w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR).

Cel: Integracja
Miasto: Dowolne miasto

Fabuła

Od blisko 10 lat na całym świecie notuje się gwałtowne zmniejszenie populacji pszczół. Instytuty badawcze, na różnych kontynentach starają się znaleźć przyczyny przyczynami zjawiska, które nazwano Colony Collapse Disorder. Zespół badaczy z Uniwersytetu Opolskiego wpadł na ślad szkodliwej działalności tajemniczego geniusza doktora Mortnickiego, który w dzieciństwie nabawił się fobii po ukąszeniu przez pszczołę. Bezskutecznie próbują zainteresować swoimi odkryciami środowisko naukowe, media i prasę. Zlekceważeni naukowcy w tajemnicy rozpoczynają budowę Maszyny Analitycznej, która umożliwi przewidywanie pokrzyżowanie planów złego doktora. Jednak część zespołu inżynierów ginie w tajemniczych okolicznościach, prawdopodobnie są zamknięci w zakamarkach siedziby Mortnickiego, który słynie z zamiłowania do zagadek i pułapek.

Przebieg gry

Zadyma w pasiece, to kompleksowy event integracyjny składający się z dwóch połączonych fabularnie elementów Escape Roomu oraz budowy Maszyny Goldberga oraz działania pracowników firmy w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Całość eventu może odbywać się w zamkniętych pomieszczeniach hotelu lub centrum konferencyjnego. Do dyspozycji grupy muszą być pokoje hotelowe oraz duża sala do budowy maszyny. Jesteśmy w stanie zorganizować event dla grupy nawet do 250 osób. W przypadku dużej liczebności grupy event jest prowadzony w dwóch grupach, które na zmianę biorą udział w elementach integracji. Scenografia całego wyjazdu oraz wszelkiego rodzaju materiały, które otrzymają uczestnicy (agenda, dyplomy, karty zespołów) dopasowane są tematycznie do fabuły gry. Na zakończenie wyjazdu uczestnicy otrzymują słoiczek miodu z etykietą zawierającą logo firmy oraz ewentualnie hasło przewodnie wyjazdu. Elementy uli, które wykonują w ramach integracji uczestnicy są wykorzystywane w ulach projektu społecznego Miejskie Pszczoły.

Escape Room

Escape room to gra, której celem jest jak najszybsze wydostanie się uczestników zabawy ze specjalnie przygotowanego, zamkniętego pokoju lub budynku. Żeby tego dokonać muszą rozwiązać liczne zagadki logiczne i łamigłówki, złamać szyfry oraz otworzyć zestawy kłódek i inne zabezpieczenia.

Maszyna analityczna

Każdy zespół buduje jedną część (moduł) maszyny, który jest zamkniętym mechanizmem, ale musi zostać połączony z sąsiadującymi modułami. Uczestnicy komplet materiałów i elementów potrzebnych do zbudowania maszyny oraz instrukcje. Każdy moduł zawiera odróżniający go od innych element np. aparat polaroid, kuszę, tor 3D dla samochodzików.

Misja społeczna, projekt Miejskie Pszczoły

W ramach promowania społecznej odpowiedzialności biznesu uczestnicy zapoznają się z projektem Miejskie Pszczoły. Prezentacji dokonają osoby związane bezpośrednio z projektem. Miejskie pszczoły to pomysł na rozwijanie i promowanie miejskiego pszczelarstwa. Organizacja chce pokazać jak to zrobić w praktyce i zachęcić innych do hodowania własnych pszczół i zbierania od nich miodu.

Cena

Cena jest uzależniona od ilości osób i zespołów biorących udział w grze, wybranego scenariusza, a także tego czy gra jest organizowanych według gotowego scenariusza czy trzeba dopasować ją do oczekiwań klienta. Przedstawione na stronie oferty cenowe mają charakter informacyjny, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. W celu uzyskania szczegółowej wyceny dla konkretnej grupy prosimy o kontakt

Cena

Cena jest uzależniona od ilości osób i zespołów biorących udział w grze, wybranego scenariusza, a także tego czy gra jest organizowana według gotowego scenariusza czy trzeba dopasować ją do oczekiwań klienta. W celu uzyskania szczegółowej wyceny dla konkretnej grupy prosimy o kontakt.

/gra-miejska-ogolnie/gra-miejska-ogolnie/gra-miejska-ogolnie/gra-miejska-ogolnie/gra-miejska-ogolnie

Nasze atuty

Przy każdej realizacji uruchamiamy telefon alarmowy dla uczestników, każda gra jest prowadzona przez profesjonalnego konferansjera. W każdym przypadku zapewniamy nagrodę dla najlepszego zespołu. Nasze gotowe scenariusze oraz sieć koordynatorów w różnych miastach Polski pozwala na skuteczną i szybką realizację gier na terenie całego kraju.