Gram na zdrowie

Gram na zdrowie, to kompleksowy event integracyjny nawiązujący tematycznie do: zdrowego odżywiania się, produktów ekologicznych, aktywności fizycznej, budowania formy ciała. Na event składają się: Gra miejska Urbanatlon czyli olimpiada sportów miejskich oraz działanie CSR skierowane do lokalnej społeczności bezpośrednio dotyczące tematu zdrowia i kondycji młodego pokolenia (miejscowy OSiR, lokalne fundacje).

Cel: Integracja
Miasto: Dowolne miasto

Fabuła

Wyjazd integracyjny „Gram na zdrowie” tematycznie nawiązuje do: zdrowego odżywiania się, produktów ekologicznych, aktywności fizycznej, budowania formy ciała. Temat wyjazdu może być okazją do nawiązania do aktualnych działań firmy np: Zmiany na zdrowsze oferowanych w firmie produktów żywieniowych i posiłków. Programów promocji aktywności fizycznej. Rozpoczęcia finansowania pracownikom kart zapewniających wstęp do klubów sportowych.

Przebieg gry

Na wyjazd składają się Gra miejska Urbanatlon czyli olimpiada sportów miejskich oraz Działanie CSR skierowane do lokalnej społeczności bezpośrednio dotyczące tematu zdrowia i kondycji młodego pokolenia (miejscowy OSiR, lokalne fundacje). Temat wyjazdu i fabuła gry miejskiej stwarza możliwość dołączenia różnych innych aktywności, które w ramach tematu będą uzupełniać program wyjazdu np.: spotkanie z dietetykiem i krótkie indywidualne porady, spotkanie z trenerem i opracowanie indywidualnej porady, wspólny trening z trenerem fitness dla chętnych uczestników, warsztaty kulinarne, na których uczestnicy przygotują zdrowe potrawy z ekologicznych produktów.

Urbanathlon

Gra miejska „Urbanathlon” czyli olimpiada sportów miejskich jest doskonale zintegrowana z tematyką wyjazdu. Miasto, w którym rozgrywa się gra zostaje zamienione w Miasteczko Olimpijskie, w którym rozgrywane będą najróżniejsze dyscypliny sportowe. Stylizacja graficzna materiałów dla graczy nawiązuje nawiązywać do igrzysk olimpijskich. Dyscypliny są oparte na typowo miejskich zajęć/dyscyplin np.: parkour/freerun, skateboarding, wyczynowa jazda na wrotkach i bmx, street fitness/workout.

Działanie CSR

Przygotowanie eventu poprzedza rekonesans oraz podjęcie rozmów z lokalnymi instytucjami i organizacjami zajmującymi się promocją sportu, zdrowego żywienia, aktywności fizycznej. Po nawiązaniu współpracy i konsultacji z klientem formułowane są konkretne propozycje wsparcia dla mieszkańców miasta, które pracownicy firmy mogą zrealizować w ramach działania CSR. Przykładowo mogą być to: posadzenie drzew na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji, pomalowanie ścian hali sportowej, zbudowanie z gotowych elementów konstrukcji roślinnej i postawienie jej we wskazanym miejscu miasta.

Cena

Cena jest uzależniona od ilości osób i zespołów biorących udział w grze, wybranego scenariusza, a także tego czy gra jest organizowanych według gotowego scenariusza czy trzeba dopasować ją do oczekiwań klienta. Przedstawione na stronie oferty cenowe mają charakter informacyjny, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. W celu uzyskania szczegółowej wyceny dla konkretnej grupy prosimy o kontakt

Cena

Cena jest uzależniona od ilości osób i zespołów biorących udział w grze, wybranego scenariusza, a także tego czy gra jest organizowana według gotowego scenariusza czy trzeba dopasować ją do oczekiwań klienta. W celu uzyskania szczegółowej wyceny dla konkretnej grupy prosimy o kontakt.

/gra-miejska-ogolnie/gra-miejska-ogolnie/gra-miejska-ogolnie/gra-miejska-ogolnie/gra-miejska-ogolnie

Nasze atuty

Przy każdej realizacji uruchamiamy telefon alarmowy dla uczestników, każda gra jest prowadzona przez profesjonalnego konferansjera. W każdym przypadku zapewniamy nagrodę dla najlepszego zespołu. Nasze gotowe scenariusze oraz sieć koordynatorów w różnych miastach Polski pozwala na skuteczną i szybką realizację gier na terenie całego kraju.