Upiorna Symfonia

Pierwszy i jedyny mass escape event w Warszawie. Zadyma w pasiece, to kompleksowy event integracyjny składający się z dwóch połączonych fabularnie elementów Escape Roomu oraz budowy Maszyny Goldberga oraz działania pracowników firmy w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR).

Cel: Integracja
Miasto: Warszawa

Fabuła

Gmach przy Grochowskiej 272 powstał w 1900 roku i ma bogatą historię. W ciągu 117 lat toczyły się wokół niego dwie wojny, znikały okoliczne tereny, wyrastały nowoczesne domy. Wśród wilelopokoleniowych praskich rodzin przetrwały także opowieści o tym, że gmach skrywa jakąś tajemnicę. To jedna z nielicznych okazji, aby nie tylko świetnie się bawić, ale też zajrzeć do jego wnętrza i przekonać się czy opinie mieszkańców Pragi są wiarygodne.

Przebieg gry

To połączenie gry miejskiej i escape roomu. Gracze poruszają się po zaadaptowanym budynku, gdzie w różnych pomieszczeniach czekają na nich zagadki do rozwiązania, rzeczy do znalezienia oraz kilka (mrocznych) niespodzianek. Celem każdego z graczy jest odkrycie wzoru chemicznego szczepionki. Tylko Ci, którym uda się poznać jej skład i dokonać syntezy będą mogli bezpiecznie opuścić budynek. Na opuszczenie budynku gracze mają określony czas, który wyświetlany jest na dużym zegarze w hallu budynku. Nie wszystkie zagadki można rozwiązać od razu. Część wskazówek pojawia się w trakcie gry.

Cena od 67 zł za osobę

Cena jest uzależniona od ilości osób i zespołów biorących udział w grze, wybranego scenariusza, a także tego czy gra jest organizowanych według gotowego scenariusza czy trzeba dopasować ją do oczekiwań klienta. Przedstawione na stronie oferty cenowe mają charakter informacyjny, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. W celu uzyskania szczegółowej wyceny dla konkretnej grupy prosimy o kontakt

Zdjęcia

gra-miejska-ogolniegra-miejska-ogolniegra-miejska-ogolniegra-miejska-ogolniegra-miejska-ogolniegra-miejska-ogolniegra-miejska-ogolnie