Pan tu nie stał

Integracja w oparach PRL-u. Uczestnicy gry wcielają się w rolę pracowników Zjednoczeń Przemysłowych PRLu np. Zjednoczenia Przemysłu Elektronicznego „Unitra”. Jak co roku biorą udział w turnieju brygad pracowniczych o nagrodę Prezesa.

Cel: Zwiedzanie miasta, integracja
Miasto: Warszawa (Stare Miasto), Warszawa (Stara Praga), Kraków, Poznań, Zakopane, Praga (Czechy)

Fabuła

Uczestnicy gry wcielają się w rolę pracowników Zjednoczeń Przemysłowych PRLu np. Zjednoczenia Przemysłu Elektronicznego „Unitra”. Jak co roku biorą udział w turnieju brygad pracowniczych o nagrodę Prezesa. Poruszając się po mieście, w kilkuosobowych zespołach, rywalizują o miano najlepszej ekipy. Każdy zespół samodzielnie planuje swoją drogą do zwycięstwa. Gracze bawią się i integrują poprzez wykonywanie zadań charakterystycznych dla czasów PRL-u.

Przebieg gry

Na terenie gry wyznaczone są miejsca, do których zespoły muszą dotrzeć, aby zrealizować zadania i otrzymać punkty. Po wprowadzeniu do gry, podczas którego uczestnicy poznają zasady, otrzymują materiały w postaci: paszportu PRL oraz karty zespołu, gracze rozpoczynają grę. Głównym celem rozgrywki jest zdobycie jak największej ilości punktów. Punkty zespoły otrzymują za wykonane zadania u spotkanych na terenie gry animatorów, którzy wcielają się w postacie charakterystyczne dla tamtego czasu. Na koniec gry zostają wyłonieni zwycięzcy.

Materiały i gadżety

W trakcie gry miejskiej uczestnicy posługują się materiałami (kartą gracza, planem gry, kartami przedmiotów) w postaci profesjonalnych kolorowych wydruków. W trakcie gry zespoły otrzymują, kolekcjonują materiały podobne do tych otrzymywanych w grach RPG, które reprezentują zdobyte przez zespół przedmioty, czy specjalne właściwości. Przy realizacji zadań w mieście uczestnicy wykorzystują podsłuchy kierunkowe, wykrywacze metalu, zestawy detektywistyczne, lampy UV, fotokody, tablety oraz inne technologiczne nowinki.

Cena od 77 zł za osobę

Cena jest uzależniona od ilości osób i zespołów biorących udział w grze, wybranego scenariusza, a także tego czy gra jest organizowanych według gotowego scenariusza czy trzeba dopasować ją do oczekiwań klienta. Przedstawione na stronie oferty cenowe mają charakter informacyjny, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. W celu uzyskania szczegółowej wyceny dla konkretnej grupy prosimy o kontakt

Zdjęcia

gra-miejska-ogolniegra-miejska-ogolniegra-miejska-ogolniegra-miejska-ogolniegra-miejska-ogolniegra-miejska-ogolniegra-miejska-ogolnie

Gra na iPadzie

Każda z oferowanych przez nas gier może być przygotowana w wersji na urządzenia mobilne firmy Apple. Zamiast tradycyjnych materiałów drukowanych uczestnicy korzystają ze specjalnej aplikacji.