Gra miejska Odkoduj miasto

Odkoduj miasto to nieskomplikowana a przy tym emocjonująca i dynamiczna gra możliwa do szybkiej realizacji w każdym mieście w Polsce na dowolnych urządzeniach np. smartfonach uczestników.

Cel: Zwiedzanie miasta, integracja
Miasto: Dowolne miasto.

Cel gry

Zadaniem uczestników jest odnalezienie i wskanowanie QR kodów rozklejonych w różnych częściach miasta.

Przebieg gry

Zadaniem uczestników jest odnalezienie i wskanowanie QR kodów rozklejonych w różnych częściach miasta, za wskanowanie kodu zespół otrzymuje punkty. Uczestnicy otrzymują dostęp do mapy lokalizacji, w których należy szukać kodów. Korzystając z niej poruszają się po mieście planując najefektywniejszą trasę. Każdy kod ma swój unikalny token zespół może wskanować go tylko raz podczas gry. Zdobyte punkty mogą być na bieżąco obserwowane online, zespoły mają dostęp do aktualizowanego co pewien czas rankingu. W grze zwycięża zespół, który w wyznaczonym czasie gry zdobędzie najwięcej punktów.

Materiały i gadżety

Gra może być realizowana na trzy sposoby:

  • Za pomocą smartfonów i tabletów uczestników. Otrzymują oni poprzez email link do mapy i aplikacji do skanowania QR Kodów. Gra wymaga włączonego dostępu do Internetu.
  • Z wykorzystaniem wypożyczonych, wcześniej przygotowanych przez nas urządzeń. Każdy zespół otrzymuje skonfigurowane i przygotowane do gry urządzenie.
  • W naszej dedykowanej aplikacji na urządzenia Apple. Wiąże się to z dodatkowym kosztem wypożyczenia urządzeń oraz aktywacji aplikacji. Dedykowana aplikacja ma znacznie atrakcyjniejszą formę graficzną i łatwość użytkowania.

Cena

Cena jest uzależniona od ilości osób i zespołów biorących udział w grze, wybranego scenariusza, a także tego czy gra jest organizowanych według gotowego scenariusza czy trzeba dopasować ją do oczekiwań klienta. Przedstawione na stronie oferty cenowe mają charakter informacyjny, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. W celu uzyskania szczegółowej wyceny dla konkretnej grupy prosimy o kontakt

Zdjęcia

gra-miejska-ogolniegra-miejska-ogolniegra-miejska-ogolniegra-miejska-ogolniegra-miejska-ogolniegra-miejska-ogolniegra-miejska-ogolnie

Gra na iPadzie

Każda z oferowanych przez nas gier może być przygotowana w wersji na urządzenia mobilne firmy Apple. Zamiast tradycyjnych materiałów drukowanych uczestnicy korzystają ze specjalnej aplikacji.

Nasze atuty

Przy każdej realizacji uruchamiamy telefon alarmowy dla uczestników, każda gra jest prowadzona przez profesjonalnego konferansjera. W każdym przypadku zapewniamy nagrodę dla najlepszego zespołu. Nasze gotowe scenariusze oraz sieć koordynatorów w różnych miastach Polski pozwala na skuteczną i szybką realizację gier na terenie całego kraju.