Gra miejska Food hunting

Food Hunting to dynamiczna gra miejska, której uczestnicy muszą wykazać się rozsądkiem w planowaniu, szybkością poruszania się po mieście, a także sprytem i kreatywnością.

Cel: Teambuilding, integracja
Miasto: Warszawa, Wrocław

Fabuła

Gracze biorą udział w Turnieju Miejskiej Kuchni, który opiera się na umiejętnym przygotowaniu potraw oraz doborem składników. Miejski kucharz nie zadowala się obmacanymi produktami z hipermarketu. Poszukuje wyjątkowych produktów sprzedawanych przez pasjonatów na małych bazarkach ukrytych w podwórkach przed czujnym okiem Straży Miejskiej. Po pierwsze: Trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać, Po drugie: Mieć odrobinę szaleństwa, bo walutą w tym handlu są wykręcone zadania!

Przebieg gry

Gracze otrzymują przepis na potrawę wraz z listą składników, które muszą zdobyć w trakcie gry. Aby zdobyć składnik zespół musi wykonać wskazane zadania (często dziwne, wymagające kreatywności) i potwierdzić ich wykonanie u Sprzedawcy. Sprzedawcy co pewien czas przenoszą się do lokalizacji coraz bardziej oddalonych od miejsca rozpoczęcia gry, trzeba się zatem spieszyć. Na terenie gry znajdują się Magazyny, w których można znaleźć niektóre składniki oraz Badylarz, z którym można prowadzić wymianę towarów. Doskonałym zakończeniem imprezy są warsztaty kulinarne* podczas, których gracze gotują prawdziwe potrawy ze zdobytych w trakcie gry produktów.

Materiały i gadżety

W trakcie gry miejskiej uczestnicy posługują się materiałami (kartą gracza, planem gry, kartami przedmiotów) w postaci profesjonalnych kolorowych wydruków. W trakcie gry zespoły otrzymują, kolekcjonują materiały podobne do tych otrzymywanych w grach RPG, które reprezentują zdobyte przez zespół przedmioty, czy specjalne właściwości. Przy realizacji zadań w mieście uczestnicy wykorzystują podsłuchy kierunkowe, wykrywacze metalu, zestawy detektywistyczne, lampy UV, fotokody, tablety oraz inne technologiczne nowinki.

Cena od 66 zł za osobę

Cena jest uzależniona od ilość osób i zespołów biorących udział w grze, wybranego scenariusza, a także tego czy gra jest organizowanych według gotowego scenariusza czy trzeba dopasować ją do oczekiwań klienta. Przedstawione na stronie oferty cenowe mają charakter informacyjny, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. W celu uzyskania szczegółowej wyceny dla konkretnej grupy prosimy o kontakt

Zdjęcia

gra-miejska-ogolniegra-miejska-ogolniegra-miejska-ogolniegra-miejska-ogolniegra-miejska-ogolniegra-miejska-ogolniegra-miejska-ogolnie

Gra na iPadzie

Każda z oferowanych przez nas gier może być przygotowana w wersji na urządzenia mobilne firmy Apple. Zamiast tradycyjnych materiałów drukowanych uczestnicy korzystają ze specjalnej aplikacji.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6